אודות מכבסת לישי

מכבסת שי-לי נוסדה בשנת 2010 בעלת ניסיון ותק רב במתן שירותי כביסה, ניקוי יבש, גיהוץ ועוד ללקוחות עסקיים ופרטיים באשדוד והסביבה.

אנו שואפים לספק את השירות הטוב ביותר, תוך מתן דגש על מקצועיות, מהירות ויעלות ושמחים לספק שירותים לכלל האוכלוסיה ההרחבה באזור השופעת בסטודנטים, מסעדות, מוסדות, מפעלים ובתי מלון.

אנחנו נדאג לספק לכם את הכביסה נקייה, מקופלת והכי חשוב עם עם הריח של הכביסה של אמא ומתחייבים ל100% שביעות רצון מכלל לקוחותינו.

החומרים שאנו משתמשים בהם מותאמים לכל סוג כביסה או בד בנפרד, ואנחנו דואגים להפריד בין כל סוגי הבדים על מנת למנוע את עייפות החומר שגורמת לחורים ולכדוריות צמר ההורסים את הבגד.

בנוסף, אנו מחזיקים גם במערך שליחים רחב המסוגל לאסוף את ההזמנה שלכם עוד באותו היום, ובמצבים חריגים גם להחזיר אותה ממש באותו היום, כך שאם יש לכם חולצה או בגד שאתם צריכים לאירוע מיוחד ונזכרתם מאוחר, צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לכל השאר!

 
 

מי אנחנו

שואף להיות מוביל שוק לאומי במתן שירותי ניקיון המספקים פתרונות ניקיון אמינים, איכותיים וחסכוניים ללקוחותינו

למה אנחנו

פשוט ונוח מתחדשים ומתקדמים בשירותי הניקיון תוך ראייה עתידית למען שמירה על הכדור שאנו חיים בו בקרה וסטנדרטים גבוהים שימוש בחומרי הגלם הטובים בשוק מחוייבים לשפר את שירותינו החיוך ושביעות רצון זאת המטרה שלנו 

דילוג לתוכן